Yeni İlanlar
Yükleniyor...

Tarayıcınızın giriş sayfasına V9TR Arama Motoru illet oldu, nasıl kaldıracağınızı bilmiyorsunuz. V9TR büyük ihtimalle indirdiğiniz bir programı kurarken veya bir uygulamayı aktif ederken sisteminize girmiştir. V9TR Toolbar tarayıcının anasayfasını kendi google özel aramasıyla değiştirerek huzurunuzu kaçırıyor.
V9TR virüsü nasıl temizlenirv9tr toolbar kaldırma, v9tr virüsü, v9tr toolbar virüsünü bilgisayarımdan nasıl temizlerim gibi illet sorunlarla bir daha karşılaşmamanız için sizlere bu yazıyı hazırladık.
Google Chrome’dan V9TR Toolbar Virüsünü Temizleme ve Kaldırma
1. Program Ekle / Kaldıran gidin. Oradan V9TR adına sahip tüm programları kaldırın.
2. Chrome Tarayıcınızın eklentilerini kontrol edin. Adres satırına “chrome://extensions/” yazdıktan sonra listelenen eklentilerden V9TR adını taşıyanları kaldırın.
3. V9TR uzantısı Chrome’da Flash Player adı altına uzantı olarak gizlenmiştir. Yine Chrome Uzantılardan “chrome://extensions/” Flash Player uzantısını kaldırın. Bu V9TR virüsünün kendisidir. FlashPlayer adı altına gizlenmiştir.
4. Google Chrome simgesine sağ tıklayın > Özellikler > Kısayol > Hedef > Burada olması gereken adres şu olması lazım “”C:\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome.exe”" bunun dışında bir uzantı varsa, yani chrome.exe’den sonra www. ile başlayan V9TR Virüsünün linki geliyorsa onu silin ve işlemi kaydedin.


5 yorum:

 1. merhaba admin bu lanet uygulamadan hiç kurtulamıcam sanmıştım,tşk.ederim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kurtulduğunuza Sevindim.Faydalı olduysk Ne mutlu.

   Sil
 2. Merhaba admin uzantilar bölümünden kaldiramiyorum Flash Player`i

  YanıtlaSil
 3. uzantılardaki flash playeri silemiyorum. ve ekle/kaldırda V9TR ye ait dosya yok. ne yapmalıyım. ;((

  YanıtlaSil